ДЮСШ м. Новомосковська

Інформація про ДЮСШ

Дитячо-юнацька спортивна школа м. Новомосковська

ДЮСШ м. Новомосковськ заснована 20 січня 1960 року.
   Засновником закладу  є  територіальна громада міста Новомосковська в особі Новомосковської міської ради. В своїй діяльності підпорядковується   управлінню освіти виконавчого комітету Новомосковської міської ради, яке через свою централізовану бухгалтерію здійснює фінансування школи, матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, проводить будівництво, капітальні і поточні ремонти спортивного залу і приміщень, їх господарське обслуговування та інші повноваження, передбачені законодавством України.

Юридична адреса ДЮСШ: 51200,  Дніпропетровська область, місто  Новомосковськ, вулиця  Шевченко, будинок 8-а.

тел. (05693) 7-56-94
                              e-mail: [email protected]

Робота ДЮСШ будується на принципах доступності, гуманізму, демократизму, незалежності від політичних, громадських і релігійних об’єднань. Сьогодні діяльність ДЮСШ спрямована на реалізацію державної політики у сфері фізичної культури, спорту і відпочинку, виконання Законів України «Про фізичну культуру і спорт», «Про освіту», «Про позашкільну освіту», Постанови КМУ від 05.11.2008 р. № 993 та зміни до нього від 28.10.2010 року«Про затвердження положення про дитячо-юнацьку спортивну школу», Постанова КМУ від 15.11.2006 року № 1594 «Про затвердження державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки»;  наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України; розпоряджень та рішень Дніпропетровської облдержадміністрації, місцевих органів виконавчої влади, Статуту школи та інших нормативно - правових актів з питань фізичної культури та спорту.

Система управлінської діяльності  школи спрямована на забезпечення оптимального функціонування закладу та реалізацію задач щодо розвитку здібностей вихованців в обраному виді спорту; створення необхідних умов для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, їх самореалізації; набуття навичок здорового способу життя та підготовки спортивного резерву для збірних команд області та України.

Головною метою діяльності ДЮСШ є підвищення якості навчально-тренувального і виховного процесу та конкурентоспроможності в умовах динамічного розвитку суспільства. На виконання вищезазначених завдань працює весь колектив: адміністрація школи, тренерський склад, медичні працівники та обслуговуючий персонал.

Згідно Статуту, ДЮСШ профілює чотири види спорту: баскетбол, волейбол, легка атлетика та футбол.

Сьогодні спортивні секції працюють під керівництвом 11 тренерів – викладачів, з яких 9 штатних і 2 сумісники, 10 чоловік мають повну вищу освіту і 1- бакалавр, 1 чоловік має вищу кваліфікаційну категорію (12 тарифний розряд), 3 чол. І категорію (11 тарифний розряд), 1 чоловік – ІІ категорію (10 тарифний розряд), 4 чол. (закінчився термін дії категорії) по 9 тарифному розряду і 2 без категорії (9 тарифний розряд).