ДЮСШ м. Новомосковська

Гордістю ДЮСШ є:

Відділення волейболу

(тренери Рублевський Б.Б. та Рублевська Н.М.)

Вихованці відділення волейболу Сазонова Катерина, Сидоренко Влада, Кравець Ірина, Лупол Ольга, Рублевська Лілія та Мокретченко Лілія стали бронзовими призерами Чемпіонату України «Дитяча Ліга» серед дівчат 1999 р.н. та бронзовими призерами Чемпіонату України серед жіночих аматорських команд вищої ліги у 2014 р., багаторазовими переможцями і призерами Міжнародних та Всеукраїнських турнірів і змагань, Чемпіонатів першостей області та міста (за останні 3 роки).

Пінчук Сергій є бронзовим призером Чемпіонату України серед юнаків 1997-98 р.н. та чемпіоном України серед юнаків 1999-2000 р.н.

Макагон Євген – срібний призер Чемпіонату України в складі збірної команди області.

Гамоля Владислав – дворазовий чемпіон України в складі збірної команди Дніпропетровської області, член збірної команди України серед юнаків 1995-96 р.н., бронзовий призер Кубка Європи 2011 р.

Рудник Богдан та Дорошевич Федір – чемпіони України серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації.

Відділення футболу

(тренери Сігєєв О.І., Ягодка В.А., Секацький О.О., Кульков Р.В).

Футбольні команди ДЮСШ Новомосковськ мають регулярні високі досягнення як в межах облсних змагань, так і на всеукраїнських турнірах. Вихованцями новомосковської школи є Скрипник Віктор (гравець ФК "Дніпро" Дніпропетровськ, "Вердер" Німеччина, Нацональної збірної України, наразі тренер ФК "Зоря" Луганськ), Ситник Олександр (ФК "Шахтар" Донецьк, ФК "Металург" Донецьк), Маковецький Ростислав (ФК "Шахтар" Донецьк), Ілянь Сергій (ФК "Новомосковськ"), Дорошенко Кирило (ФК "Шахтар" Донецьк, ФК "Зоря" Луганськ, "ВПК-Агро" Магдалинівка), Кульков Роман (ФК "Шахтар" Донецьк, ФК "Сталь" Дніпродзержинськ), Білий Максим (ФК "Шахтар" Донецьк, ФК "Харків", ФК "Зоря" Луганськ), Танковський Вячеслав (ФК "Шахтар" Донецьк, ФК "Зоря" Луганськ, ФК "Маріуполь"), Свинобой Едуард (ФК "Олімпік" Донецьк, ФК "Олександрія"), Бодня Євген (ФК "Дніпро" Дніпропетровськ, ФК "Зоря" Луганськ, "Колос" Нікополь) та Тузенко Данило (ФК "Зоря" Луганськ).

Наразі багато випускників виступають за спецалізовані команди (ФК "Інтер", ДВУФК, АФК "Дніпро", УФК Київ та ФА "Ворскла" Полтава) у Еліт-лізі та Вищій лізі ДЮФЛ України. Команди 1970, 1971, 1996, 1998, 1999, 2000 та 2005 року народження становились чемпіонатми Дніпропетровської області.

Команди ДЮСШ Новомосковськ 2007 р.н., 2008 р.н., 2009 р.н., 2010 р.н. та 2011 р.н. (2 команди) представляють нашу школу на обласних змаганнях сезону 2020/2021.

Відділення баскетболу

(тренери Кобець І.В., Пелипенко А.М., Герасименко О.М.).

Команди ДЮСШ Новомосковськ неодноразово становилися переможцями та призерами чемпіонату області та різноманітних всеукраїнських турнірів. Ці досягнення були здобуті завдяки злагодженій та професійній роботі тренерського штабу відділення баскетболу нашого ДЮСШ.

Тренери ДЮСШ Новомосковськ виховали багатьох баскетболістів з високими спортивними розрядами, а деякі з них стали відомими професійними спортсменами, такі як Харківських Ярослав (БК "Дніпро-Азот", БК "Туріба" Латвія), Лисаненко Владислав (БК "Дніпро-Азот"), Поліщук Сергій (БК "Дніпро-Азот", БК "Новомосковськ"), Кабацюра Ілля (БК "Дніпро-Азот", БК "Новомосковськ", БК "СумДУ", член збірної України з баскетболу у форматі 3*3, участник Всесвітніх літніх ігор у Катарі), Кобець Андрій (БК "Дніпро", БК "Львівська Політехніка", БК "Луцьк", БК "Динамо Одеса", БК "Прометей", БК "Новомосковськ"), Кобець Олександр (БК "Черкаські мавпи", БК "Будівельник" Київ, у складі яких ставав чемпіоном України, грав у складі команди НБА Вашингтон Візарс та команди Ліги розвитку Кепітал-Сіті Гоу-Гоу США, участник Чемпіонтау світу та Європи), Стріпа Богдан (БК "Політехнік" Харків, БК "Дніпро", БК "Новомосковськ"), Стріпа Тарас (БК "Політехнік" Харків, БК "Авантат-Політехнік" Харків, БК "Новомосковськ"), Алієв Олексій (кращий гравець Євроліги Ю-18 у м. Сантк-Петербурзі, БК "Дніпро-Азот", БК "Новомосковськ"), Федорченко Олексій (БК "Новомосковськ"), Ілліадоров Євгеній (БК "КБ Південне"), Мішин Максим (БК "Новомосковськ").

Відділення легкої атлетики

(тренери Гаркуша В.Ф., Ягодка Т.Ю., Затула Т.І.)

За останні роки успішними вихованцями відделення легкої атлетики ДЮСШ є Кушнір Марина (чемпіонка і призерка України з бігу на дистанціях 1500м та 3000м), Некраса Богдан та Маймор Денис (чемпіони і призери області з бігу на короткі дистанції).

Щорічно близько 90% вихованців школи беруть участь у міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних змаганнях і турнірах.

В основі стратегії розвитку закладу знаходиться дитина та її індивідуальний розвиток. Всі стратегічні напрямки діяльності школи зводяться до кінцевого результату – участь в змаганнях різного рівня, підготовка членів  збірних команд області та України і передача вихованців для навчання у спеціалізованих спортивних закладах.